Baydur İnşaat

Müşavirlik

25 Yılı Aşkın Tecrübe ve Güvenilirliğimizle;

-Şirketleri , İş Deneyim, İş Yönetme ve Denetleme Belgelerini , Diplomaları ihtiyaç sahipleri ile buluşturmanın yanında danışmanlık ve müşavirlik konularında faaliyet göstermekteyiz.

 

-Şirket Devir İşlemleri

Şirketler kamu veya özel sektöre taahhütte bulunarak yaptıkları işlerin sonucunda İş Deneyim (Bitirme) Belgesi almaya hak kazanırlar.Söz konusu İş Deneyim (Bitirme) Belgeleri, şirket ile beraber devir edilebilmektedir.İş Bitirmeli Şirketini devir etmek isteyen veya İş Bitirmeli Şirket devir almak isteyenlere müşavirlik ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Sicili temiz şirketlerini tasfiye etmek isteyen veya devir etmek isteyen şirket sahipleri ile yeni şirket kurmak isteyen girişimcileri ortak noktada bir araya getirerek, maddiyat ve zaman anlamında kayıpların önüne geçilmesi için aracılık hizmetleri vermekteyiz.

 

 

 -İş Deneyim (Denetleme) Belgeleri Kiralama İşlemleri

Kamu ihale mevzuatı uyarınca iş deneyim (denetleme) ve iş yönetme belgeleri, belge sahibinin şirkette bir yıldan uzun zamandır en az %51 hisse oranına sahip olması durumunda kullanılabilmektedir.İş Deneyim Belgelerini devir etmek isteyen Mühendislere ve bu belgeleri devir alarak kullanmak isteyen Müteahhitlik Kuruluşlarına müşavirlik ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

 

 

 -Diploma Kiralama İşlemleri

Mühendis diplomaları ile benzer iş şartı da ortadan kalkmakta ve mühendislik konusu ile ilgili her türlü ihaleye iştirak edilebilmektedir. Kuruluşumuz bu konuda hizmet talep eden Mühendis ve Müteahhitlik Kuruluşlarına yönelik müşavirlik hizmeti vermektedir.

 

 


Baydur İnşaat Tur. Tic. Müş. Ltd. Şti. GMK Bulvarı Fevzi Çakmak 2 Sokak 30/19 Kızılay - Ankara, T: +90 (312) 232 60 25 - F: +90 (312) 232 60 24, info@baydurinsaat.com.tr
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Web sitesi içerisindeki dokümanlar yazılar ve resimler kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz. © 2011
Web Tasarım